2020 Olimpiyatları Ne Zaman Açıklanacak

2020 Yaz Olimpiyatları ne zaman açıklanacak? İstanbul 2020 olimpiyatları nerede yapılacak. 7 Eylül 2013 Cumartesi günü Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te Olimpiyatı düzenleyecek ülke ve şehir açıklanacak.

Olimpiyat komitesi 2020 Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak aday şehirleri incelemeye devam ediyor. Madrid, Tokyo ve İstanbul arasında çekişme devam ediyor. 2020 olimpiyatları en sahipliği yapacak en kuvvetli aday İstanbul ve Madrid olarak gösteriliyor.

7 Eylül 2013 Cumartesi günü Türkiye açısından çok önemli bir gün olacak. Tarihimizde ilk defa Olimpiyatları düzenlemeye aday olduk. Devlet yatırımları, ciddi sponsorlar, Türkiye’nin konumu ve İstanbul gibi fantastik şehrin ruhu olimpiyatları düzenlememizde bizi şanslı gösteriyor.

istanbul 2020 olimpiyatları logo Açılış ve kapanış törenleri için yapılacak Boğaziçi Stadyumu projenin en sağlam halkası. 2020 olimpiyatları İstanbul ve Türkiye tanıtımı içinde etkili olacak.

Yapılan yatırımların uzun vadede geri dönmesi açısından da önemli. Turistlerin her yıl severek gezdiği bir şehir olimpiyatlar için son derece cezbedicidir.

İstanbul Olimpiyatları Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest