3 Günde 3 Kilo Diyeti ile Zayıflama

3 günde 3 kilo diyeti Dr. Ender Saraç tarafından sunulan ve başlayanların güzel yorumları ile beğeni kazanan bir diyettir. Kadın ve erkekler için 3 günde kilo verdiren diyet ile zayıflamak mümkün olabilir. Hedefimiz 3 günde 3 kilo vermek günlük 1200 kalori yakmak.

Şok diyetlere başlanmasını genellikle kimse önermiyor fakat bu diyetin nasıl olduğu hakkında da bilgilendirmek istiyoruz. Tüm besin öğelerini içeren bu düşük kalorili diyetle bünyenize bağlı olarak 3 gün içinde ortalama 3 kilo verebilirsiniz.

Diyetin günlük menüleri
1.GÜN
Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su ya da çay
Öğle : 1 tost, yarım porsiyon ton balığı, yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay
Akşam : 1 elma, 85 gram tavuk, 1 tas haşlanmış bezelye, 1 bardak greyfurt suyu, 1 kup vanilyalı dondurma, 1 fincan kahve, su ya da çay

2.GÜN
Sabah : 1 tost, 1 haşlanmış yumurta , yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay
Öğle : 1 tabak yoğurt, 2 bisküvi, 1 fincan kahve, su ya da çay .
Akşam : Yarım bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 adet sosis, 1 porsiyon haşlanmış brokoli, 1 fincan kahve, su ya da çay

3.GÜN
Sabah : 1 elma, 1 bisküvi, 1 dilim yağsız peynir, 1 fincan kahve, su ya da çay
Öğle : 1 tost, 1 haşlanmış yumurta, 1 fincan kahve, su ya da çay
Akşam : 1 porsiyon ton balığı, 1 bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 tabak karnabahar, 1 dilim karpuz (ya da kavun), 1 fincan kahve, su ya da çay.

diyetBu 3 günde 3 kilo verdiren diyet menüsü ile fazla kilolarından kurtulan ve olumlu sonuç elde edenlerin yorumlarını bekliyoruz. Böylece yeni başlayanlar fikir sahibi olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest