AÖF Ders Kitapları Ne Zaman Dağıtılacak

Açıköğretim kayıt sonra bürolardan aldığımız AÖF ders kitapları ne zaman verilecek sorusu 2013 yılında akılları meşgul etmişti. Yeni kredili sistem aöf ders kitapları dağıtımını uzatmıştı. Peki 2013-2014 eğitim yılında kitapları ne zaman dağıtılmaya başlanacak.

Geçen eğitim öğretim yılı devam ettiği halde açıköğretim kitapları basılmamış fakat dağıtımı yapılmamıştı. Tüm öğrenciler kitap konusunda mağdur olmuşlardı. 2013-2014 eğitim yılında geçen senede yaşanan aksaklıkların tekrar yaşanacağını düşünmüyoruz. Her Aöf bürosu farklı zamanlarda kitap dağıtımına başlayabilir. Kayıtlardan sonra kitapların verilmesini bekliyoruz.

AÖF bürolarına kayıt için gittiğinizde işlemlerinizi tamamladıktan sonra aöf ders kitaplarını alabilirsiniz. Kitaplar henüz gelmemişse e-öğrenme sitesinden PDF formatında indirebilirsiniz.

aöf açıköğretim fakültesi Açıköğretim yardımcı kitap basmamaktadır. Murat yayınlarından çıkan yardımcı kitaplar kısa özetler halinde hazırlanmış ders notları ve deneme sınavları size yardımcı olacaktır. Üniversitenin verdiği kitaplara da kesinlikle çalışmanızı öneriyoruz.

Hangi kitapları öneriyorsanız diye sorarsanız açıköğretim yardımcı kitaplar en iyisi Murat AÖF kitapları diyebiliriz. Bütün öğrenciler bu kitaplardan çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest