GTA 5 Zaman Çıkacak? Grand Theft Auto 5

Gta 5 ne zaman çıkacak sorusu cevabını buldu ve çıkış tarihi belli oldu. 17 Eylül 2013 GTA 5 piyasaya çıkış tarihi olarak belirlendi. PC ve Playstation 3 için Türkiye’ye geliyor.

Rockstar Games GTA 5 için ikinci oyun videosunu yayınladı. Artık Gta 5 ne zaman çıkacak cevabını buldu. Her ne kadar oyun yapımcısı Rockstar Games GTA 5 için 2014 yılını bulacak desene 2013 yılı için hazır hale geldi.

GTA 5 çıkış tarihi PC, Playstation 3 ve XBOX 360 için çıkacak. Oyunun videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum resmi fragmanıdır. Grafikler güzel ayrıca oyundaki arabalarda harika gözüküyor.

gta 5 GTA5 Nasıl Olacak?
Bu sefer GTA çok iddialı geliyor hatta serinin en iyi oyunu olduğu söyleniyor çünkü proje çok büyük. San andreas haritasını geliştiriyorlar ve oyunda muhteşem bir dinamizm olacak. Karakterler çok sağlam daha ayrıntılı detayları paylaşmadıkları için ne söylesek yalan ama GTA 5 sağlam geliyor bu kesin.

GTA 5 resimlerine baktıysanız nasıl bir aksiyon sahnelerinin olacağını şimdiden tahmin etmelisiniz. Mafya ve sokak sahneleri ile geçecek bu oyunda büyük süprizler şimdiden bizi bekliyor.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest