HTC One X İnceleme ve Özellikleri

HTC yeni 4 çekirdekli Nvidia Tegra 3 işlemcisi ve iddialı multimedya deneyimi sunan HTC One X modelini bu konumuzda inceleme ekranına taşıyoruz. Akıllı telefon pazarında farklı ürünleriyle tanınan HTC, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü One model ailesi ile herkese ve her keseye hitap eden telefonlar üretti.

HTC One modellerinin ortak bir özelliği var. Hepsi çok başarılı bir şekilde fotoğraf çekiyor, hepsinde Sense 4.0 ara yüzü var, hepsi Beats Audio ile eşsiz bir ses performansı sunuyor. Kısacası çok başarılı multimedya deneyimi sunuyor ve en iyi fotoğraf çeken cep telefonu modelli olarak gösterebiliriz.

Sizler için HTC One X modelini inceledik
One X HTC firmasının amiral gemisi en üst model olarak karşımıza çıkıyor. 4.7 inç Super IPS LCD2 ekran, HD çözünürlükle beraber mevcut ekranlar arasında en iyisi. Kamerası çok güzel BSI sensörlü, F2.0 28mm’lik kamera ve bu kameranın yapabildikleri de ayrı bir konu. HTC One X, 1 dakikada 99 tane fotoğraf çekebilir ve video kaydı yaparken Full HD fotoğraf çekebiliyor.

Güncellemeleri geldikçe cihaz daha başarılı oluyor. Kamera özellikle makro ve gece çekimleri çok iyi. 1800 mAh batarya ile bu batarya çıkarılamıyor. Yekpare kasayla gelen One X sadece SIM kart takılabiliyor. Polikarbon malzemeden üretilen One X oldukça şık ve bir o kadar da sağlam. Ayrıca polikarbon kasa malzemesi telefonun boyutlarına göre hafif kalmasını sağlıyor.

Diğer HTC modellerinde olduğu gibi Sense isimli özel bir ara yüz kullanan One X, diğer Android işletim sistemli telefonlardan ayrılıyor. Telefon Anroid 4.0 işletim sistemini kullanıyor.

htc one x

HTC One X telefonunun artılarından söz etmek gerekirse Nvidia Tegra 3 ile başarılı bir performans, etkileyici ekran, sağlam ve şık kasa, kamera ve ses performansı. Eksi yönü ise yoğun kullanımda pil ömrü yeterli olmuyor kısacası şarj sorunu yaşayabilirsiniz.

HTC One X Teknik Özellikleri
1 GB ram, 32 GB dahili hafıza, 4 çekirdekli işlemci, 130 gram ağırlığında, boyutları 134,4 X 69,9 X 8,9mm, 8 MP kamera ve Full HD video kaydı, DLNA, WiFi Direct ve Hotspot, 3G ve Anroid 4.0.3 yazılımı telefonun özelliklerini oluşturuyor.

HTC One X fiyatı için en ucuz piyasa araştırmasını tekno market ve online alışveriş sitelerinden yapabilirsiniz. Yakında Samsung Galaxy s 3 incelemesi ile bu iki telefon arasındaki farkı ortaya koymak istiyoruz.

HTC One X Video İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest