Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

En çok izlenen yarışma programlarından olan ATV ekranlarındaki kim milyoner olmak ister başvuru yaparak yarışma programına form doldurarak yarışmacı olarak katılabilirsiniz. Başvuru sonucu takip edilemiyor sadece başvurusu kabul ediliyor ve program yapımcıları tarafından değerlendiriliyor.

ATV Kim Milyoner Olmak İster başvuru yapmak ve yarışmacı olmak için http://www.atv.com.tr/milyoner/form sitesine girerek öncelikle fotoğraf ekleyerek adı soyadı yaş gibi ekrandaki tüm bilgileri eksiksiz girmelisiniz.

milyoner Yarışma bilindiği gibi 3 joker hakkı ile başlıyor 15.soruda çift cevap hakkı ekleniyor. Toplam 12 sorunun sorulduğu yarışmada 12.sorunun değeri 1 milyon TL’dir.

Kenan Işık’ın sunduğu kim milyoner olmak ister ATV kanalında Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olarak haftanın 3 günü yayınlanmaktadır. 2013 yılı itibariyle Cuma günü de yayınlanan yarışma programı artık yayınlanmıyor.

Programın başlama saati hafta içi 23:30 iken hafta sonu 23:00 gibi yayınlanmaktadır. Öğrenci, ev hanımı, iş adamı herkesin katıldığı bu yarışma programına sizde katılabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Soru 1 Haziran 2013 (Şeyma Özin)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest