Netspeed İnternet Nasıl Kullanıcı Yorumu

netspeed

Temmuz 2018 itibariyle Türktelekom aboneliğini iptal ettirip Netspeed İnternet hizmetini almaya başladım. Öncelikle kendilerine adres bilginizi paylaşıp internet hizmeti için altyapı sorgulamasını talep edin. Size en uygun paketi sunacaklardır. Dilerseniz kendiniz de sitenizden hız testi yaparak hızınız göre sitesinden diğer paketleri inceleyebilirsiniz.

Abonelik işlemleri için önce sitesinden evrakları indirin ve başvuru formlarını doldurun. Daha sonra MNG kargo ile Netspeed İnternet A.Ş. (Denizli) firmasına kargoya verin. Ben evrakları gönderdikten 3 gün sonra internet hizmetini almaya başladım. Yani 2.gün evraklar kendilerine ulaştığında aktivasyon işlemini yaptılar 3.gün ise internet bağlantım gerçekleşti.

Firmayı test etmek için şuan 16 mbit 75 GB kota hizmetine başvurdum ve Türktelekom’dan aldığım hız neyse yine aynı sonuçları elde ediyorum. Aboneliğin ilk başlarında ufak süreli kesintiler oldu fakat abartılacak kadar etkili değildi.

İlerleyen zamanlarda FİBER altyapı ile daha yüksek hızlara geçiş yapmayı planlıyorum. Netspeed taahhütsüz internet için birebir hemen de uygun fiyat listesi ile Türktelekoma nazaran daha ucuza geliyor.

Firmanın ücretsiz modem hizmeti yok, bu yüzden eski modeminizi burada da kullanabilirsiniz. Sadece otomatik kurulum olmuyor, size verilen kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzünden giriş yaparak kendiniz yazıyorsunuz.

Son olarak arıza kaydı ve canlı destek için Facebook sayfasını kullanabilirsiniz, kısa sürede geri dönüş yapıyorlar, telefon ile bağlanmak yerine burayı da kullanmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest