Samsung Galaxy S4 İnceleme Video

Samsung Galaxy S4 inceleme ile karşınızdayız. Galaxy S4 büyük beklenti ile çıktı. Sizlere Galaxy S4 inceleme yorumları ve videosu sunuyoruz. Telefon bir çok dedikodu çıktı. Bu dedikodulara rağmen gayet Galaxy S3′e benzeyen bir Galaxy S4 var elimizde. 2 mp lik bir ön kamerası ve 13 mp lik bir arka kamerası var.

Ekran çözünürlüğü 1080×1920 boyutunda 5 inç ekrana sahip. Kenar çerçeveleri daraltılmış. Piksel yoğunluğunda ciddi bir artış yaşanmış. 441 piksel inç başına düşüyor. Çizilmelere karşı gayet dayanıklı 16-32-64 GB seçeneklerle geliyor. Türkiye’de daha çok 16 GB satılacağı tahmin ediliyor. 2 GB Ram bulunuyor 1,90 GHZ ve 4 çekirdek bir işlemciye sahip.

samsung galaxy s4 Diğer özelliklerine gelecek olursak daha önceki Galaxy S3′den çok ta farklı bir özelliği yok. İşletim sistemi Android 4.2.2 ile gelecek. Aynı zaman da bu Galaxy S4′de nem ve sıcaklık sensörü bulunuyor. Dahili bir alıcısı var. Uzaktan kumanda olarak kullanılabiliyor.

Gayet hızlı ve şık bir yapısı var. Ayrıca Chat on yazılımına sahip. Whatsapp vs. gibi yazılımların yanında bunu telefonda dahili olarak sunuyor. Türkiye’de pek kullanılmayan bir sistem. Group Play uygulamasıyla arkadaşlarımızla Wifi aracılığıyla oyun oynamamız mümkün.

Gayet başarılı bir özellik. Telefonda elimizi yaklaştırdığımız zaman istediğimiz işlemleri yapabiliyoruz. Bu gerçekten iyi bir özellik. El hareketlerimiz ile telefonu yönetebiliyoruz. Bir çok farklı özellik mevcut. El hareketlerine göre sayfayı yukarı ve aşağıya indirmemiz mümkün.

Samsung Galaxy S4 İncelemesi Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest