Skype Maillere Nasıl Bakarım

Skype maillere nasıl bakabilirim, mail kutusu nerede diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Çoğu kullanıcı Skype mail görüntüleme konusunda şikayetçi. Live Messenger sonrası hotmail gelen kutusuna direk erişim olmaması skype kullanıcıları mutsuz etti. Skype mail kutusu nerede, skype mailleri açamıyorum şikayetleri son zaman çok sık dile getirildi.

Gerek iş dünyasındakiler gerek normal kullanıcılar skype mail açma özelliği olmamasından dert yanıyor. İnternet Explorer, chrome, firefox artık hangisi kullanıyorsanız outlook.com adresinden maillerinize giriniz. Daha hızlı ve kolay ulaşmak için sık kullanılanlara ekleyebilir ve maillerini daha hızlı açabilirsiniz.

skypeoutlook.com’a giriş yaptıktan sonra hotmail (msn) adresinizi ve şifrenizi girerek gelen mail postalara ulaşabilirsiniz ve mail yollayabilirsiniz ya da skype web sitesine girerek sol üste yer alan Oturum Açın linkine tıklayarak açılan pencerede Alternatif olarak, şöyle oturum açın yazısının altında yer alan Microsoft Hesabını tıklayarak gerekli alanları doldurarak mail hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest