Yurtdışında Çalışacak Eleman-İşçi Arayan Firmalar ve Şirketler

Yurt dışında çalışmak için iş arayanlar için firmaların güncel ilanlarını takip edebilir. Yurtdışında istihdam etmek üzere eleman, personel ve işçi arayan güncel firma ve şirketler aşağıda belirtilmiştir. Yurtdışında çalışmak istiyorum diyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Yurtdışında operatör ve farklı branşlarda çalışmak için başvuru şartları nelerdir bu konuda da fikir sahibi olacaksınız.
77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuvar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, vinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor
Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’den Azerbaycan çıkartması
Türki Cumhuriyetler ’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

yurtdışında çalışacak eleman iş ilanlarıAzerbaycan için 25 mimar yolda
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor
Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar, makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.

168 Comments

 1. kalıp ustasıyım moskova ırak cezayirde çalıştım yurtdışı şantielerinde çalışmak istiyorum

 2. Ben yurt dışında çalışmak istiyorum
  Mesleğim 10 yılık alçı boyacı ustasıyım
  İstenirse ekipim de var sizlerden
  haber bekliyorum GSM 0536 386 29 59

 3. 20yıldan bu yana hazır beton santral operatörlüğü yapmaktayım.THBB den sertifikam vardır.Meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum sizinle yurt dışı projelerinizde çalışmak istiyorum ihtiyacınız dahilinde çalışmağa hazırım 10 yıllık pasaportum vardır sayğılar oğuz İREN/05386730044

 4. paletli eskavatör velastikli loder kepçe oparatörüyüm 34 yaşındayım işimde iyiyimdir yurtdışı iş arıyorum 05316711984 irtibat telefonum

 5. duvar sıva ve montalama ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum yurt dışında çalışma deneyimim var.ihtiyaçınız oldugu takdirde çalışmaya hazırım 05419233583

 6. marangoz ustasıyım ince işlerde elimden gelir rusya litvanya ırakta calıştım jokerim yani 05372150966 turgut

 7. slm ben bartından ahmet yurtdışında tünel işi arıyoruz ekibim var ekibin pasaportları hazır daha önce yurtdışı bosnahersek cengiz inşaat tünellerini bitirdik şuan ekibim boşta ekip ihtiyacı olanlar irtibat tlf 05344682724

 8. Ben özel güvenlik görevlisi ve mobilya dek. Üretim ve montaj ustasıyım yurt dışın da çalışmak istiyorum.

 9. Özel güvenlik görevlisi ve mobilya dek. Üretim ve montaj elemanıyım yurtdışında çalışmak istiyorum. 05077850218 telefonum

 10. ben daha once enka as.de sermentov3 havalimanı projesındr rusya moskovada calıstım yenıgun as de afganıstan kandahar havalımanı projesınde formen olarak calıstım kazakıstan ahsel holdıngde edılveyıs vılla projesınde ınce ısler formenı olarak calıstım lıbyada gurıs as.de turk konsolosluk okulu tadılatı ve teknık tıp projesınde ince işler formenı olarak calıstım yabancı dıl rusca ıyı derecede arapca orta derecede bılıyorum tekrar calısmak ıstıyorum tek veya ekıp halınde 05432766662

 11. ben 25 senelik mobilya ustasıyım ve laminant parke iç kapı çelik kapı pvc işleri yapıyorum yurt dışında çalımak istiyorum tel 05447389624

 12. 25yıllık elektrik-elektronik bakım onarım ve tesisat ustasıyım belgelerim var eğliyet E src3ve4 var tyurtdışı projelerde uzun vade calışabilirim saygılar 05372908437

 13. alçı boya ustasıyım cezayirde isviçrede çaliştım tlf 05464549338 yurt dişinda çalişmak isterim

 14. 21 yıllık elektrik ustasıyım ekipbaşı ve pormenlik yapmaktayım yurtdışı şantiyelerinize gitmek isterim. 0537 287 78 79

 15. 25 yılık inşaat tejrübem var 4 yıl türkmenistandaformen olarak calıştım şu anda izmirde saha sorum lusu olarak calışıyorum sizlerle calışmak isterm 0531 290 23 21

 16. 27 yıldır teknik ressamım ve uzun zamandır altyapı teknik ressamlığı (Arıtma, yağmursuyu, atıksu, içmesuyu şebeke) yapmaktayım. Libyada ve azerbaycanda çalıştım. Teknik ressam olarak yurt içinde veya yurt dışında iş arıyorum.
  0532 715 91 51

 17. 18 yıllık mekanik be sıhhi tesisat ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05536069138

 18. kaynakçıyım işe ihtiyacımvar emekliyim pasaport sorunuyok pasaport hazır ülke farketmez not çalışmaya ihtiyacımvar

 19. 12 yıldır alçı boya ustasıyım büyük şirketlerde ekib çalıştırmışımdır ustalık belgem de var dah çok kazanç için yurt dışından çalışmak istiyorum 05453805415

 20. scada sistemleri terminasyon ve eletrik tesisatı yapabilecek ekibim mevcuttur. irtibat no 5453624631

 21. e sınıf ehlıyetim gaz altı kaynak ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum tlfonum 0537 548 20 34

 22. Selam merhabalar ben ağır ticari araç mekanik teknisyenim yaklaşık 15 yıldır bu işi yapıyorum Mercedes ağır vasıta kamyonda kendini yetiştirmiş akabinden kurumsal firma da makina bakım motor ustası olarak görev yaptım ardından man yetkili servisinde teknisyenlik yaptım şu an Ford ağır vasıta yetkili servisinde genel uzman teknisyeni olarak mesleğime devam ediyorum Avrupa ülkelerinde mesleğime devam etmek istiyorum bu açıdan Avrupa ülkelerinde iş arıyorum ilgili firmaların bilgisine arz ederim Sedat,05325582674

 23. KARABÜKLÜYÜM DAHA ÖNCE ASFALT ŞANTİYESİNDE VE BAŞKA ŞANTİYELERDE ÇALIŞTIM.5458419890

 24. kaynkçıyım ustlık belgem var azr baycn da israılde çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum şuan işizim dikatte alırsnz memnun olurum not b sınıfı ehliyetim var sayglar 0535 303 53 98

 25. 1982-1986 Yılları arasında libyada idari personel olarak çalıştım son 15 yıldır yurt içinde nakliye ve filo müdürlüğü yaptım güvenilir bir firmada aynı pozisyonda yurt dışında çalışmak istiyorum. Tel.0 533 170 4157

 26. ISITMS SOĞUTMA YANGIN ARITMA AHU FCU KAZANDAİRESİ PONPAODALARI TEMİZSU PİSSU HAVUZ VS. GENELFORMENİOLARAK BİLGİLERİNİZE SAYGILARIMLA.0534 524 74 30

 27. 10 yıdın beri feaş vinç şarz vinci ve döküm vinci operötörlük yapıyorum ve sertifikalı kaynak testim var imalat montajda cok iyiyim yurdışında çalışmak istiyorum tel 05434764102

 28. DAHA ÖNCE İSTANBUL ASFALT Şantiyesinde çalıştım.Ben de yutdışındaki iş imkanlarını değerlendirmek istiyorum.5458419890 kARABÜK-ZONGULDAK

 29. merhaba ben 25yıllıkmersedes benz ve man kamyon ve tır mekanık ustasıyım yurt dısında deneyımım var tel 05365908358

 30. ben 12 yıllık çelikkapı ustasıyım kayseride ikamet ediyorum yurt dışı uygun bir maaş ile çalışmak istiyorum. 05072701400

 31. Ben 14 yıl suudi Arabistan ve dubai de önemli firmalarda demir ve kalıp işlerinde ekipce ve saha kalfalısı olarak çalıştım .İngilizce ve Arapça konuşmakta olup ihtiyac duyulduğunda sizlerede hizmet vermekten gurur duyar bütün iş yapan firmalarımıza yürekten başarılar dilerim. 0533 233 70 84

 32. ekskavatör operatörüyüm ehliyetim var yurt dışı çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05053153550

 33. mermer ustasıyım atölye mekanik taban artı konpazit karkaslı kaynak küpecte ustasıyım 05340750281 05375952475

 34. loder operatörüyüm 7 sene cezayirde çalıştım iş olursa cezayirde çalışmak isterim tel 0538 034 48 91

 35. Merhaba ben Mehmet özçelik. 15 yıldır inşaatlardacalişmaktayim kabainşaatinherturlusuluyaparim 5 yyıldırozdigan aynalı arasında 5 yıldır ekipbaşiolarakcalişmaktayim barajın bitmesisebebiyle yurtdişindacalişmakistiyorum yurdişindacaliştim Ytl 5365179631

 36. Merhabalar ismim Ercüment 14 yıllık alçı boya ustasiyim yurt dışın da çalışmak isterim dikkate alınır dönüş olursa sevinirim 0553 655 64 03

  Ayrıca istendiği taktirde çalıştığım ekiple beraberde gelebiliriz.

 37. mehraba ben fırat çımen 5 6 yıldırınsaatta calışdım sureklı bıryılda yurt dısında calıştım kalıpcıyım yurt dısında calışmak ıstıyorum 05514321504

 38. merhabalar ben günay mekanik tesisat yardimcisiyim ve inşaat elamanı olarak da her bölümde çaliştim ben yurdişinda inşaat sektöründe çalişmak istiyorum yaklaşik 4yillik iş deyimim var hala daha çalişiyorum ama tercihim yerdişinda inşaat söktöründe çalişmak çünkü dolgun maaşi oldugu için tercihim yurdişi 0542 258 89 83

 39. selam ben taner, yurt dışında birçok kez bulundum, ingilizce ve çince biliyorum, yurt dışında çalışmayı gerçekten isterim ve farklı diller de öğrenmekte sıkıntı yaşamam. 5443813360, bir işveren dönüş yaparsa yurt dışına gitmek isterim.

 40. 30 yillik inşaat kalip ve seramik ustasiyim yurtdisinda calismak istiyorum saygilar 05348676151

 41. selam çelik montaj ustasıyım yükseklik korkum yoktur limitsiz yükseğe çıkarım ayrıca mekanik bakım ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim en kısa zamanda habar bekliyorum 0-5455513688 nolu telden ulaşabilirsiniz.

 42. Enka sirketinde yurtdisi konsolosluk santiyelerinde beş yıllık calismsligim var ince işlerde başlangicindan teslimatina kadar çalıştım 3 şantiye bitirdim is arıyorum teşekkürler. Telefonum 0535 200 06 52

 43. Slm ben mobilya koltuk ustasiyim yurtdışında iş arıyorum 0534 778 13 71 ilgilenen firmalar

 44. alümüyon yatay döküm ustasıyım 16 yıl ustası olarak çalıştığım fabrikadan ayrıldım yurt dışı tekliflerini değerlendire bilirim tel:0535 291 70 35

 45. Yurt dışında çalışmak istiyorum b.e.d.sınıfı ehliyet var src/2src/4.dijital ehliyet tim var tır ve kamyon şoförü yum iş arıyorum 1 veya daha fazla kişi gelebiliriz saygılar 05304216900

 46. Daha önce Etihopia da çalıştım Etihopia kamyon ehliyetim ve suresi mevcut aslen oto be kamyon tamircisiyim fakat şoför olarakta etihopia da çalışabilirim damperli kamyon kullanıyorum. İlginize şimdiden teşekkürler saygılarımla 05539151980 7/24ulaşabilirsiniz

 47. Pasta ustasıyım yurt dışında iş arıyorum Rusya kıbrıs ta çalıştım rusça bilmiyorum ve 26 yıllık sanatımda hizmet vermek isterim bu numaradan ulaşabilirsiniz 05462241514

  1. 25 yıllik sıhhı tesisat kalörifer ve mekanik ustasıyım inş alalında terjübeliyim benimle calışmak isterseniz tlf 5436075322

 48. emekli özel harekatcı polis memuruyum Guvenlik ve Koruma alanlarında yurt dışında çalışırım Tel.05052743891

 49. isşaat işinde 2 ay çalıştım ve okula döndüm 19 yaşı8ndayım ve yurt dışında çalışmak istiyorum
  işte çok sabırlıyım yogun tempoda çalışabilirim
  atigim zekiyim ve kendimi geliştirmek istiyorum
  hala ameleyim iş arıyorum gsm:0538 500 55 89
  saygıla….

 50. Su tesisatci yim irak afkanistan libya rusya da calistim yabanci dil arapcamda var usta ihtiyaciniz varsa hazirim 0535 813 65 70

 51. alci boya dis cephe ustasiyim daha once fransada calistim ama herhangi bir firmaya bagli degil 05076391604 ustalik referansi veririm saygilar

 52. 20 yıllık elektrik kaynakçısıyım yurtdışında çalışmak istiyorum. 05355922619

 53. rusyada celik montaj ustası olarak clışdım tekrar çalışmaya ihtiyacım var evliyim 3 cocugum var iş arıyorum 0543 470 62 60

 54. Meslek lisesi mezunuyum metal işleri bölümü kaynakçı bilgim var ayrıca montaj işide yapabilirim yurtdışında çalışmak istiyorum

 55. Recep Inci4 Aralık 2016 21:56

  mobilya ve marangöz ustasıyım. cila ve boyasını atıyorum . ayraten alçipan dekor ve bölme duvar yaparım .25 yıllık deneyimli ustalık belgem var.ırak ve azerbeycan da çok çalıştım.yabancı dil olarakta kürtce arapça iyi bilirim.tel 05439403976 . 10 yıllık hazır paşaportum ve sağlık raporum var.hemen gidecek şekilde hazırım

 56. Demirciyim pasoportum var. Yurt dısına gitmek istiyorum 05434533961bnmle. Gelcek arkadaslarımda var

 57. tesisat ve kaynak ve izalosyon ustasıyım rusyada calışmıslım vardır sizinlede calışmak isterim 05314596114

 58. 18 yıllık otomotivde 3D ölçüm uzmanıyım.Yurt içi veya dışı çalışabilirim.

 59. selamaaleyküm benim mesleğim oto lastikçiyim 15 seneden beri bu işleraşıyorum yurt ici yurd dışı hiç sorun deyil çalışmaya ihtiyacım var ilgilenenler lütfen arasın saygılarımla05372045232

 60. Yurtdisinda beton santral oporotorluk isi ariulrum 13yillil oporotorum 05353340462

 61. inşaat sektöründe dış cephe mantolama iç cephe sıva alçı boya işleri yapmaktayım ve ekibim vardır 0539 836 40 65

 62. Kalıpçı ustasıyım adama ihtiyacınız varsa 4 kişi varız herşey hazır 0538 456 55 44

 63. 25 yıllık marangozum yurtdısında calısmak istiyorum daha öncede calısmıslıgım var 05536855645

 64. Yurtdışı engeli yoktur 10 yıllık pasaport tum hazır 25 yıllık insaat kalıp ustasiyim

 65. slm ben 22 yıldır alçı boya monyalama ve sıva işleri yapım bir kaç firmada usta başı olarak görev aldım istanbuldayım 7senelik pasaportum hazır yurtdışında çalışmak istiyorum saygılarımla 0532 050393

 66. sıhhı tesısat ısı yapıyorum 5076164627 ustalık belgem yok
  ama 15 yıldır bu meslekteyım

 67. 10 yıldır Alçı boya işlerini yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 05353044054

 68. Asfalt kazma operatörü ve ayarcisi her ikisinde de ustalik deneyimim var yurtdışında calismak istiyorum

 69. Selamün aleyküm ben oguz 18 yıldır aşcıyım yurt dışında aşcılık işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim saygilarımla 05543625035

 70. Merhaba benim adım Nuri 36 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum evli değilim elektrik ustasıyım 20/22 yıldır bu işi yapıyorum daha önce yurtdışında çalışmadım ama çalışmak isterim işine bağlı düzenli disiplinli birisiyim.
  0530 305 02 34 teşekkürler

 71. Alçı boya ustasıyım 20 yıldır piyasada iş yapıyorum yurt dışı projelerde çalışmak isterim saygılarımla. 05314061466

 72. Merhaba ben 17 senelik iç mimarım,tecrübeli,istekli ve çalışkanım.Yurtdışında çalışmak istiyorum.Daha önce de Bakü’de kaldım.İngilizcem gayet iyi.İlginizi rica ederim.Cep telefonumu sosyal ortamda paylaşmak doğru gelmedi,lütfen mail adresim ile beni bilgilendirin.

 73. Merhaba ben Alçıpan alçı boya işi yapıyorum yurt dışı projeniZde çalışmak istiyorum saygılarımla
  İrtibat 0507 428 71 54

 74. Beko.loder oporotoruyum Kepce forlif kamyon tır hepsi var jokerim 05352829407. Yurdışında çalışma engelin yok

 75. Merhaba sagilarimi sunarim 20 senedir KASAPLIK YAPIYORUM BÜYÜK BAŞ ve KÜÇÜK BAŞ Hayvan kesimi ve tezgahdarlik yaptım ehkiyetim var yurtdışı kasaplık iş arıyorum saygilarimla.tel.05355730731

 76. Hayırlı işlerben mukadder 8 senedir mekanik tesisat işinde calışıyorun ustayımyangın siprink ustasıyım belgem var no 05074391565

 77. Yurt dışında çalışmak istiyorum Mesleğim gazaltı kaynakçısı 23 yıllık tecrübeliyim çelik kaynak vs gibi kaynak işlerinde yetenekliyimdir 05377084392

 78. Azerbaycan ırak Cezayir vb yerlerde soğuk demir ekip başı olarak çalıştım dışarı isi olursa çalışmak isterim. 0543 482 3121

 79. Kalıp ve demir ustasıyım daha önce Irak Türkmenistan kuvveyte çalıştım ister ekip ister tek olarak çalışmak istiyorum 05355187869 ulaşabilirler acillll.

 80. Slm iş arıyorum kayarkalip kaynak soğuk demir ustasiyim 9 yıllık inşaat deneyimim var yurdışında çalışmak istiyorum irtibat tl 535 548 1572

 81. Yurd disinda 15 yil calistim inssat isinde kepce gezer vinc sabit vinc kullaniyorum emekliyim aktif bir kisiyim telefonum 0535 822 4150

 82. Merhaba aleminyum pwc kalfasiyim artı dönerci yardimcisi ve firinci yardimcisi olarakta calisabilirim hepsinden anlarim yurdışında calislak isterim.05343667260

 83. Meslek lise mezunuyum 20 yıllık ustasıyım çelik konstrüksiyon işleri makine çelik boru kaynak işleri gazaltı elektrik ark oksijen argon kaynakçısıyım 543 810 37 76

 84. Gaz altı kaynakçısıyım
  Belgem var yurdışna iş arıyorum
  Elamana ihtiyacı olan arasın
  0539 622 06 19

 85. arapça rusça biliyorum iyi derecede..yurt dışı deneyimim var..omman..kuveyt…bahreyn…catering aşçısı ve ızgaracıyım…saygılar…

 86. Merhaba ben 20yillik seramik fayans ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 05433805455

 87. Merhabalar ben Konteynır ve prafabrik ustasıyım aynı zamanda çatı ve kaplama işlerinde çalıştım yurtdışında çalışmak istiyorum

 88. Asfalt beton şantiyelerinde çalıştım Libya azerbaycan Cezayir’e 15 yıl çalıştım ağar vasıta söförüyüm araç tamir ötölye ustalığı yaptım 38 YASINDAYIM yurtdşıdı iş arıyorum saygılar +90545 511 00 49

 89. Merhaba ben kayseri den el alçısi makina alıcısı saten boya ve cephe yalıtım ustasiyim yaklaşık 11 senelik tecrübem var ve sürekli beraber çalıştığım bir ekibimiz bulunmakta yurt dışında çalışmak istiyoruz 05546797094 şimdiden ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.

 90. Havalandirma kanalinda imalat montaj ustasiyim istanbulda ikamet ediyorum yurtdisinda calismakistiyorum 05395544676

 91. filipinler deki yeni açılacak ofisimizde çalışacak iyi derecede ingilizce bilen (okuyup yazabilen)Bay Bayan personel alınacaktır.
  Ali ÜREN
  0539 342 87 12

 92. Yurtdışında İsviçrede Singapurda Yunanistanda çok çalıştım seyahat engelim yoktur.Ağır vasıta ehliyetim src 1 ve 3 varservis elamanı olarak çalıştım İngilizce Almanca Yunanca biliyorum. +90 5444404808

 93. Slm ben yurt dışında rusyada ırakta çalıştım demirci ustası yurt dışında çalışmak istiyorum ararsanız duacınız olurum borcum çok çalışıp sebatli insanımdır tel 05315858994

 94. Yurtdışında çalışmak istiyorum asıl mesleğim cam ustasıyım ama fark etmez yurt dışında ne iş olursa giderim 05399701502

 95. 15yıllık seramik ustasıyım yurt dışı tecrübem var pasaportum var 05352299777

 96. selam ben öcal teryaki aksaray dan 33 yaşin dayım 10 yıl yurt dışın da ince işler ve yapi dekorosyon ustasıyım gerek formenlik gerek usta olarak çalişmak isterim çalişmiş oldugum firmalar doguş olorko enka erbek kampanya sembol tel 0535 948 84 40

 97. Slm mermer sektöründe esteciyim yurtiçi ve yurtdışı iş arıyorum tel 0541 717 40 38

 98. 20 yıllık mermer montaj .ustasıyım.yurt dışı tecrübem var.0535 735 4798

 99. Öncelikle 26 yıldan beri su tesisatçısı yapmaktayım 17 yıldan beri kendi işim var ama işlerim bir türlü yolunda gitmiyor o yüzden daha iyi bir iş ve ekiple güzel işler istiyorum inş olur

 100. Selamın aleyküm gaz altı ve pense kaynakları makina ve imalati montaj ustaligi inşaat sektöründe de çalıştım sizin le yurt dışında çalışmak istiyorum uygun görürseniz yaşım 28 askerlik görevimi yaptım kaynak mesleğimi 7 yıl makina imalatı montaj ustalığını 5 yıl inşaat sektorundede çalıştım yurt dışı işine ihtiyacım var iletişim 05382536497

 101. Panel montaj ustasıyım cephe işleri vidalama uzmanlık alanım yurt içi ve yurt dışında çalışmak istiyorum 05417601590

 102. Selam Ben Nuri usta iş makinası motor mekanik ve hidrolik sistem ustasıyım 15 yıldır tamircilikle uğraşıyorum aynı zamanda Kamyon tamiride yapmaktayım yurt dışında çalışmak istiyorum NO:0537 620 13 99 Nuri Batan

 103. Selam
  23 yıllık tecrübeemle türk ve dünya mutfagı üzeri yurtdısı bir cok proje otel ve restaurantlarda aşçı olarak çalıştım yurtdisi iş arıyorum 05372084019 nolu yelefondan ulasabilirsiniz

 104. Slm ağır vasıta komyon soforlugu yapıyorum tüm belgelerim mevcut elektrik kaynağı gaz altı kaynağı biliyorum çelik kondisyon işleri yaptım sizlerle paylaşmak isterim telim 05358376229

 105. Slm ben mehmet 37 yaşindayim elektrik inşaat ve terminasyon ustasiyim yurt dişinda iş ariyorum arar saniz neresi olursa gelirim tlf 05349205641

 106. Slm ben mehmet 37 yaşimdayim elektrik inşaat ve terminasyon ustasiyim yurt dişi neresi olursa giderim 05349205641

 107. Yaş boya işinde 4senelik ustalık tecrübem var.Mikronlu boya atarım.İmalat yardımcılığı ve taşlama yaparım.Yurt dışına çıkışımda hiçbir engelim yoktur.Yurt dışında iş arıyorum.Tel 0530 243 10 90

 108. Makina boyacısı ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum engelim yok tel 0530 243 10 90

 109. Ben yurdışında çalışmak istiyorum alcı boya ve dışcepe monrolama isleri yapıyorum sizlerden haber bekliyorum 5464930592

 110. Kakıp demir ve duvar kalfasıyım ekibim var 100 150 kişilik ekibim var yurtiçinde iş olduğu her yerde çalışırız daha önce 7 .8 ülkede çalışmış olup demeyimliyiz tlf 05379365084

 111. selam yangın ısıtma sogutma ve sıhhi tesisat formeni olarak uzun yıllar rusya kırgızitan dubai katar ve yurtiçinde 3.ncü havalimanı ve bir çok önemli ve büyük projede çalıştım iş arıyorum sizinle çalışmak isterim

 112. 21 yıllık profesyonel gazaltı elektrik kaynakçısıyım acil işe ihtiyacım var

 113. selm turt dışında çalışmak istiyorum KOLİN İNŞAAT firmasında ve yöntaş inşaatta baraj yapımında akaryakıt depo görevlisi olarak yer aldım. tercübem var yardımcı olursanız sevinirim

 114. Beton ponpa operatoruyum belgemvar2005 te başladim tercubemvar sizinle yurtdişinda çalişmak isterim 05382813408

 115. Selam aleyküm ben greyder operatörüyüm yurtdışı iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. 0542 654 90 74

 116. yurt dışında çaılşacak ahşap mobilya usta 4 kişilik ekibimle şantiye arıyorum 532 508 2501

 117. Merhaba 15 sene kaynakçı ve konkusor işiyle uğraşıyom orduda Akten şirketınde 14 sendedir bu işlerı yapıyom yurt dışında çalişmak işitiyorum tel:0537 634 84 05

 118. Ben konkasör ustasiyim 17 yıllık tecrübeliyim issizim şuan ve çalışmak istiyorum 05313634492 numaram ise ihtiyacım var yurtdışı tezrubemde vardır saygılar ekibimde var

 119. Konkasör ustasiyim 17 yıllık tecrübeliyim issizim şuan çalışmak istiyorum ekip de vardır 05313634492

 120. Mrh.19 yıllık ahşap parke ustasıyım. Yurtdışında çalışmak istiyorum.0544 508 69 08

 121. Selm aleykm mermer montaj ustasıyım ekip sıkıntısı yok
  MYK ustalık belgemiz var
  05348712556

 122. Selam ben alçı boya ve karton piyer ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım ekibim de var

 123. Selam ben alçı boya ustasıyım MYK var işim yok boştayım işe ihtiyacı var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler iletişim 05394465335

 124. yurt dısında fırıncılık ekmek işi arıyorum da once calıştım deneyimm var ulke fark etmez eksşi mayalı trabzon ekmegği ve baston ekmektende anlarımTRABZONLU İSMAİL USTA 0541 457 9561

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest